حل مشکلات جنسی مردان و زنان با گیاهان دارویی

 مشکلات جنسی مردان و زنان 

سلام دوست عزیز دوستدار طبیعت؛

در هر فردی ، تجربه‌ها و پاسخ‌هایی از میل جنسی و گرایش های جنسی نسبت به جنس مخالف خود وجود دارد. اگر این تمایلات به خوبی کنترل و ابراز شود بسیاری از مشکلات  جسمی، هیجانی و روحی – روانی را از بین می برد. همچنین در کنار میل جنسی برخی مشکلات جنسی نیز ممکن است به وجود بیاید.

مشکلات جنسی مردان و زنان

دستگاه تناسلی زنان از چشم هم حساس تر می باشد و برای قبول هر نوع میکروب و بیماری آماده است. این اندام مستعد امراض گوناگونی همچون نازایی، ترشح، سرطان، خونریزی، خارش داخلی، سفلیس و موارد دیگر می باشد. لذا بانوان باید در تمیزی و حفظ آن بسیار دقیق باشند. همچنین سرماخوردگی، پوشیدن شلوار و لباس تنگ، انجام ورزشهای خطرناک می توان موجب صدمه شده و رحم را عفونی کند.

از دیگر مسایل زنان که می تواند موجب تشویش خاطر گردد می توان به تنظیم نبودن هورمونهای زنانه، انواع بیماریها و عفونت رحم، عدم لذت جنسی در زنان، زیاد یا کم کردن شهوت در زنان، ترشحات رحم، پریودی سخت و دردناک، بی نظمی در پریودی و مسایلی از این قبیل اشاره نمود که می توان کلیه این امراض و مشکلات را با نسخه های گیاهی ارائه داده شده برطرف نمود.

در نقطه مقابل زنان باید به مردان و مشکلات مردان نیز پرداخته شود. همانگونه که آلت تناسلی زن مستعد انواع بیماریها می باشد آلت تناسلی مردان نیز می تواند در معرض بیماریها و مشکلاتی همچون زخم، عفونت، کجی آلت، درد، خارش و زگیل ها قرار بگیرد. علاوه بر مشکلات آلت، ممکن است مردان در اثر شهوت رانی زیاد، ضربه به کمر یا رطوبت و عواملی از این قبیل چار سستی کمر گردند. از دیگر مشکلات مردان می توان به کم یا زیاد بودن شهوت، زودانزالی، ناتوانی جنسی، شیطانی شدن، خارج شدن بی اختیار منی و موارد مشابه از جمله مسایل مردان است که باید در درمان و برطرف کردن آن به موقع عمل نمایند.

با توجه به اهمیت مسایل و مشکلات مطرح شده برای زنان و مردان، در این پست برآن شدیم تا به راههای بی ضرر و بدون عوارض داروهای شیمیایی به معرفی نسخه های گیاهی درمانی هریک از موارد فوق بپردازیم. با ما باشید.

مشکلات جنسی زنان

مشکلات جنسی زنان

مشکلات جنسی مردان

درمان زود انزالی

 


مطالب زیر را حتما بخوانید

 


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *